تابلو فلکسی

 

 

تابلوهای فلکسی جایگزینی شایسته برای تابلوهای قاب پلاستیک می باشدو در دو نوع چاپ و استیکر(که بیشتر تابلوها نیز چاپی می باشند) عرضه می شود و ابعاد آن طبق محیط و سلیقه متغیر است. نور این تابلوها از لامپ های فلوروسنت (مهتابی)  یا برای کاهش هزینه ساخت و انرژی از پرژکتور ال ای دی (نور پردازی از جلو) یا ال ای دی های لقمه ای برای کاهش انرژی استفاده میگردد. 

مراحل ساخت :

بطور کلی ساخت این تابلوها در چهار مرحله صورت میگیرد.

1-طراحی تابلو که توسط طراحان گرافیکی و بیشتر توسط نرم افزار فتوشاپ صورت می گیرد.

2-چاپ طرح بر روی متریال فلکس که توسط دستگهای چاپ out door صورت می گیرد.

3- ساخت قاب پروفیلی که فلکس بر روی آن نصب می شود.

4--مرحله نور پردازی :که به سه طریق نصب مهتابی بروی ورقهای گالوانیزه که اصطلاحا" سینی مهتابی گفته میشود و بصورت کشوئی در قاب پروفیلی قرار میگیرد یا نصب پرژکتور  بر روی کار یا نصب ال ای دی  در پشت کار صورت میگیرد.در صورتی که نور پردازی از روی فلکس صورت گیرد می توان عمق تابلو را به  3 یا 7 سانتی متر کاهش داد و هم می توان بجای فلکس از بنر با انس بالا (13 انس)استفاده نمود. 

 نکات فنی:

1)روکش فلکس به دو طریق

الف)سپری کلیپسی

ب)پرچی بر روی تابلو میتوان نصب گردد.

2) ارتفاع یک مهتابی بزرگ 120cmمیباشد و یک مهتابی کوچک 60cm  است و نور استاندارد ومناسب برای پشت فلکس به ازا هر 30-35 سانتی متر یک عدد مهتابی می باشد و در صورت استفاده از پرژکتور در ازای هر ۲ متر مربع تقریبا ۲۰ وات مورد نیاز است.

3)بهترین جنس روکش به اعتقاد پرسنل    تابلوســـــازی سعیـــــد     فلکسهای کره ای میباشد.

4)ورق گالوانیزه بکار برده شده برای سینی و کاورها معمولا(60-70میلیمتر)ونوع پروفیل کلاف از نوع قوطی(2.5در 2.5)و ضخامت 8. میباشد.                                                

تابلوهای فلکسی فیس همانگونه که از نامشان پیداست دارای صفحه های قابل انعطافی هستند که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی می باشند.اینگونه تابلوها چه از لحاظ ابعاد و چه فرم دهی دارای  محدودیت حداقلی می باشند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آنها را در مقابل نورخورشید و شرایط جوی نا مناسب  بسیار افزایش داده است.

 

 

 

اطلاعات تماس

 

آدرس

شعبه 1:اهواز،کیانپارس،خیابان وهابی،روبروی خیابان 4 کیانپارس

061-33382239

09169213650

مدیریت:رودی

شعبه 2:اهواز،خیابان کارون،بازارچه کارون

09169213650     

مدیریت:رودی

 
 

 

آدرس ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن کارگاه:

061-33378828

تماس با ما

JoomShaper